Stypendia socjalne, stypendia dla osób niepełnosprawnych, zapomogi 2024/2025 wnioskowanie.

składanie wniosków o przyznanie stypendium socjalnego w semestrze zimowym jest możliwe od 2 września 2024 r.

Wniosek o stypendium socjalne należy złożyć do końca danego miesiąca, aby zachować prawo do stypendium za dany miesiąc (np. aby zachować prawo do stypendium za październik należy złożyć wniosek do 31 października).

Więcej informacji na stronie BPM UW

Składanie przez studentów wniosków o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych w semestrze zimowym rozpoczęło się 15 września 2024 roku.
W roku akademickim 2024/2025 wniosek o stypendium dla osób niepełnosprawnych należy złożyć do końca danego miesiąca, aby zachować prawo do stypendium za dany miesiąc (np. aby zachować prawo do stypendium za październik należy złożyć wniosek do 31 października).

Wniosek o zapomogę studenci mogą składać przez cały rok akademicki. Wnioskowanie o przyznanie zapomogi w roku akademickim 2024/2025 rozpocznie się 1 października 2024 roku.

Z poważaniem Joanna Lange-Kostrzewa