Projekt edukacyjny sojuszu 4EU+ ‘‘Artefacts, Creativity, Technology, and Skills from Prehistory to the Classical Period in Greece. Communities of Learning in the Past and in Higher Education Today’ – rejestracja na semestr letni

Uprzejmie informuję, że w tym tygodniu rusza rejestracja na zajęcia oferowane w semestrze letnim w ramach projektu edukacyjnego ACTS, finansowanego przez Sojusz 4EU+.

Projekt ACTS to pierwsza wspólna platforma dydaktyczna dla archeologii, utworzona przez cztery uniwersytety: w Heidelbergu (lider projektu), Karola w Pradze, Kopenhaski i UW. Projekt oferuje studentom uniwersytetów partnerskich wszechstronne wprowadzenie do badań nad kreatywnością dawnych społeczności Grecji epoki brązu i antycznej, innowacyjnością, technologią oraz umiejętnościami wytwórczymi w oparciu o najnowsze teorie i metodykę badań archeologicznych.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, w tym tygodniu otwiera się pierwszy slot dla zajęć oferowanych przez UW, następnie dla zajęć na Uniwersytecie Karola i w Heidelbergu. Szczegóły oferty  dydaktycznej oraz linki rejestracyjne znajdują się tutaj: https://4euplus.eu/4EU-303.html.  Rejestracja na szkołę letnią w Atenach, planowaną w terminie 24-31 lipca 2022 r., odbędzie się osobno w marcu lub kwietniu. Przypominamy, że prawo do zgłoszeń do szkoły będą mieli ci studenci, którzy wzięli udział w innych zajęciach oferowanych przez projekt ACTS.

Z wyrazami szacunku

Koordynatorka projektu z UW